O kokia jūsų santuokos pusiausvyros paslaptis?

Ar apatiniai padeda jums palaikyti pusiausvyrą tarp motinystės ir moteriškumo?

Ar apatiniai padeda jums palaikyti pusiausvyrą tarp motinystės ir moteriškumo?  (Foto iš čia)

Kadangi esu įsitikinusi, jog vyrai šio blogo neskaito, tai kviečiu Jus visas paintymauti. Tikriausiai ne tokios temos tikėjotės iš posto antraštės, tačiau noriu pakalbėti apie apatinius drabužius. Toks gremėzdiškas ir ne sexy lietuviškas šių daiktų įvardinimas, o angliškai taip gražiai skamba prancūziškasis lingerie…

Nežinau, kada prasidėjo ši istorija. Galbūt tada, kai skaičiau interviu su labai gražia moterimi. Mama. Ir į klausimą “Kokia jūsų pusiausvyros tarp motinystės ir santuokos paslaptis?“ ji atsakė – “Agent Provocateur“.  Ar tai išties svarbu? Koks apatinių poveikis laimingam jūsų ar jūsų šeimos gyvenimui? Kai kitai mamai Linai pasakiau, kad pradėjau domėtis apatiniais ir dabar sprendžiu – reikia derinti, ar ne – ji išpūtė akis: “SAVAIME aišku, kad derinti reikia“. O man prieš akis iškilo mano mergautinio sporto klubo vaizdai, kuomet kiekvieną rytą labai daili moteris, panaši į Danguolę Stachurą, o gal ten ji ir buvo, atlikdavo grožio ritualus prieš veidrodį labai gražiais ir VISUOMET suderintais apatiniais drabužiais.
O gal ši istorija prasidėjo tada,  kuomet turėjau pirmą žindomą kūdikį ir Danijoje prancūzės  butike aptikau labai gražių ir patogių žindymo apatinių. Nes įsigytieji Lietuvoje tikrai ieškomai pusiausvyrai tarp motinystės ir moteriškumo  nepadėjo…  Nebent pusiausvyrai tarp babytės ir melžiamos karvės…  Ir tas atradimas man buvo išties svarbus – aš tiesiog KITAIP jaučiausi žindydama kūdikį su gražiais apatiniais. Jei turite galimybę, atsisiųskite, išbandykite. Be grožio yra ir praktiškų dalykų – prie petnešėlių yra pritvirtinti magnetukai, todėl paleidus atsegtąją dalį, ji pati klikteli į vietą…

Foto iš čia.

Patogieji magnetukai. Foto iš čia.

Na, gal čia ir metas man baigti žindymo temas – tas etapas jau praeityje. Šįkart mūsų pieno ryšys truko 11 gražių mėnesių ir labai neskausmingai bei natūraliai nutrūko.
Na, o šio etapo pabaiga  tapo ir naujų ieškojimų pradžia. Po 4 metų nuolatinio nėštumo arba žindymo norai, formos ir poreikiai šiek tiek pasikeitė. Jūs suprantat apie ką aš? 🙂
Aksčiau man labai patiko minimalistiniai ir paprasti – Triumph arba Change. Dabar norisi mezginių, raizginių, spalvų ir, žinoma, išlaikyti kokybę. Ką tokiu atveju daryti Lietuvoje? Iki Agent Provocateur dar nesubrendau, bet Victoria Secret užsisakyti pabandžiau. Visas užsakymo procesas – tikras galvos skausmas. Ne tik man, bet ir draugams, gyvenantiems US. Užsakymas, keisti e-mailai, aiškinimasis telefonu, siuntos atvykimas į JAV adresą, etikečių pašalinimas (muito mokesčių vengiant mano geram draugui teko karpyti etiketes nuo kelnaičių ir liemenėlių), persiuntimas į Lietuvą ir tiks- netiks jaudinanti matavimosi akimirka. Rezultatas labai pradžiugino – viskas tiko, labai malonios medžiagos, puikiai išraityti pakėlimai ir paminkštinimai. Beveik Victoria angelu gali pasijusti… Tiesa, dar jų svetainėje yra patogi dydžių skaičiuoklė.
Taigi mielos esamos ir būsimos mamos, moterys, kur Lietuvoje perkate gražius ir kokybiškus apatinius?  O jei dar šilkinius?
La Perla žinau, bet neįperku.
Kasdienai žavus naujas UT projektas ABOUT.
Gražu pažiūrėti, bet netraukia dėvėti ETAM.
Rudenį į Lietuvą atkeliausiantis, bet kokybės abejonių keliantis H&M.
Kas dar???

Komentarų: 16

 1. Anonimas · ·

  Geriausi kokybės, grožio (čia jau aišku skonio reikalas:) ir kainos santykio prasme man yra Calvin Klein apatiniai, tačiau deja Lietuvoje vos kelis ir tuos pačius tikrai ne naujausius ir įdomiausius modelius atsiveža apatinio trikotažo tinklas “Miglė“. Reziumė – LT jų neįsigysi, tik keliaujant užsienyje:).

 2. Anonimas · ·

  O man dabar pirmauja Princesse Tam Tam, trakų g. galima įsigyti.

 3. Išties, esu ne kartą užsienyje čiupinėjus Calvin Klein, ačiū už priminimą, reikės išbandyti. O dėl Princesse Tam Tam irgi labai ačiū, nežinojau, kad jų jau yra LT.

 4. Migle · ·

  Princesse Tam Tam man buvo nuostabus atradimas. Mano nuomone, tai ka turime Lt, ten vieninteliai apatiniai verti lingerie vardo. Neveltui prancuzai….

 5. LinaLina · ·

  Aš šituos daiktus perkuosi kelionėse – net ir nebeatsimenu, kodėl taip susiklostė. Calvin Klein ypač malonus per išpardavimus. H&M turiu labai ištikimai tarnaujančių dar nuo priešvaikinių laikų – apačios neatlaiko, bet viršums aš kokybės priekaištų kol kas neturiu. Bet pasitaikius progai į Victoria Secret užeisiu tikrai tikrai.

 6. Man itališki Intimissimi patinka.

 7. Vaida, tikrai nuostabūs jie, nebuvau į savo akiratį įtraukus. O ar yra galimybė įsigyti Lietuvoje?

 8. Lina, matyt ta užsienio tradiciją natūrali – dėl pasirinkimo stygiaus LT. Dėl HM nuraminai, ačiū, laukiam atvykstančių.

 9. vaida milne-tyte · ·

  Man šiuo metu labai aktualios žindymui skirtos liemenėlės. Kai maitinau pirmąją, nusipirkau iš serijos “pigu tai ir perku“ ir nekenčiau tų apdarų su didžiule aistra (kaip Greta sako – tarp babytės ir melžiamos karvės…). Tad dabar, sulaukus antrojo, nusprendžiau nesikankint ir paišlaiduot, kad karviškai nesijausčiau. Radau nuostabius modelio Elle Macpherson kurtus gaminius: http://www.figleaves.com/uk/product/mc-e71-835/ Gražu, patogu, kokybiška ir labai moteriška. Negėda viešumoj parodyt (kartais tenka).

  O tais kitais, ne žindymo laikais man irgi Intimissimi labai patrauklūs – nėra amžini, bet gražūs ir patogūs, o kainos visai padorios.

  Kai norisi save palepint ir kažką gražaus pasidovanot, užsuku į britų Myla (http://www.myla.com/). Nuostabūs tiesiog! Prieš vestuves ir medaus mėnesį čia labai lankiausi.

  Kartais seilę pavarvinu irgi britų dizainerės butike Ell & Cee (http://www.ellandcee.co.uk/shop/). Vyrui prisakyta dovanų čia ieškot, jei kada prireiktų 🙂

  O kasdieniam paprastumui man visai tinka senas geras GAP trikotažas.

  Ir dar labai įsimylėjau tokius padykusius triusikaičius Kinky Knickers: http://www.liberty.co.uk/fcp/categorylist/designer/kinky-knickers Beveik visas spalvas jau įsigijau. Labai mieli rankų darbo nėriniuoti – made in the UK.

 10. Greta, gaila,bet Lietuvoje Intimissimi neteko rasti…
  Perku atostogaudama Italijoje arba “praskrisdama“ Romos oro uoste.

 11. Maitinimui man labai patiko Emma Jane liemeneles, bet jos nera is tu graziu, labiau sportines, bet labai patogios.
  As ir iki nestumo devedavau tik tokias liemeneles, kurios patogios ir vienspalves, kad nesimatytu po rubais..kad ir kiek pirkau graziu apatiniu, visi jie nusesdavo stalciuose ir dulkedavo 😀
  O ir vyrui nelabai reikejo tu sexy apatiniu, ne karta sake, kad jam nereikia tu visu pagrazinimu..netgi keista jam budavo:)) Matyt neprates prie manes tokios:)

 12. Man arciausiai dusios patogus medvilniniai apatiniai drabuziai, ypac nestumo metu tokios jaukumos norejosi. Ir pagimdzius toliau mielai tokius deviu, nors zinau, kad vyrui tai ne baisiai sexy. Tai zadu susikaupti ir nusipirkti to, ka jau galima butu vadinti lingerie, kad ta pusiausvyra santuokoj niekur neprapultu 🙂

 13. O Dieve, pamačiau tuos Made in Femmes ir įsimylėjau… Aš taip klaikiai sau (aišku ir vyrui) atrodau su ta žindymo liemenėle. Aišku, galvojam abu- na, nieko baisaus, praeis, ir vėl bus galima nešiot GRAŽIUS apatininius. Labai ačiū už nuostabų atradimą, tikrai įsigysiu.
  Etam tarp kitko labai pakeitė savo kontingentą, teko prieš porą dienų apsilankyti ir tikrai nustebau, kad tų “mergaitiškų“ derinukų vis mažiau, o visa kita-nėriniai,tiulio raizginiai ir t.t. 🙂

 14. Gera tema 🙂 ir man BAISIAI nusibodo maitinimo liemenėlės… pirmas kelias turėjau pirktas Urmo bazej “papigiaj“, bet po kelių pirmų mėnesių mečiau visas velniop, nes nieko nelaikė, išsitampė ir šiaip užkniso 🙂 Tada pirkau Triump 2 neriniuotas dailias maitinimo liemenėles ir jas keisdama nešioju jau 1m ir 2 mėn… UŽKNISO NEGYVAI 😀 šviesesnė šampaninė nusinešiojo tiek, kad jau pilkšva, o kita atrodo neblogai, bet, kadangi šiek tiek standesnė, o krutinė jau nebe tokia, kokia buvo, tai taip gražiai neišpildo kaušelių ir taip kaip atrodė nebeatrodo…:( išsitraukiu vis dažniau jau ir “priešneštumines“ liemenėles, bet ne visos tinka! Vienos pakitusios krūtinės formos neišpildo, kitos lyg veržia… =/// bet vis maloniau retsykiais iššokti iš tų įgrisusių maitinimo liemenėlių, taip norisi kažko naujo 🙂 bet kol dar maitinu, bijau kažką naujo pirkti, nes nežinau kaip krutinė atrodys nutraukus maitinimą…:((( Bet jau kai nusirausiu tai net baisu! reikia pradėti taupyti 🙂

  Nerizikuoju liemenėles pirkti internetu, nes man net ir “gyvai“ būna sunku išsirinkti. Ne visi modeliai tinka, o ir dydis dydžiui skirtingų firmų nelygu. Todėl perku “gyvai“ ir bent jau man iki šiol (iki 2 metai prieš :)) labiausiai tiko ir patiko ETAM produkcija 🙂 kaina gal ir nemaža (žiūrint su kuo lygini…:)), bet turiu liemenėlių kurioms 7 metai, jos puikia atlieka savo funkciją, neriniai, siuviniai visi vietoje, žodžiu dar drąsiai galima tampyti po namus 🙂 šviesus,žinoma, nusiskalbia greičiau (gal aš skalbti nemoku, kad man viskas papilkėja), bet spalvotieji ir tamsūs variantai – visi SUPER 🙂

 15. Vilniaus Panoramoje yra parduotuvė Atlantic – jie nespecializuoti, drabužiai ten daugiausiai ne maitinančioms, bet verta užeiti vien dėl pardavėjų – jos supranta, ką parduoda, ir gali patarti, kaip rinktis šituos drabužius – kartais gali net nežinoti, ko nežinai 🙂

 16. Merginos, ačiū už puikius patarimus, su Jūsų pagalba atradau net kelis puikius ir kokybiškus prekinius ženklus 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: