Svečias. Miglė, jos Upė ir Jurgis

Aplink mus – daugybė gražių, įdomių, talentingų, įkvepiančių, sumanių moterų. Norim jomis pasidžiaugti – įsiprašėme į svečius. Pirmoji, pas kurią nuvažiavome kartu su fotografe Raimonda Vyšnia – Miglė Užpalienė. Sausasis intro – 33 metai, vyras Darius, du vaikai: Jurgis ir Upė. Kartu su seserimi Ernesta ji turi sulčių ir sveikų kokteilių barus Soko sultys. Toliau – daugiau.

Gera turėti savo verslą, bet dėl jo dabar negaliu skrajoti. Paskambina, nes vienam bare užsikišo kanalizacija, kitame žmogus iš darbo išeina. Negali visai atsijungti, nors norėtųsi - labai. Man taip susidėliojo, kad pirmą barą atidarinėjome, kai laukiausi Jurgio, nešiojant Upę atidarėme antrą. Išmokau sąmoningai save sustabdyti, būdama kartu su vaiku negalvoti apie darbus - ateinu prie Upės, ir užmirštu, kiek jų yra nepadarytų. Su pirmuoju erzindavausi, net kai atveždavo dokumentus pasirašyti. Arba važiuodama užkimšta gatve su vaiku kėdutėje, galvodavau, kodėl turiu jį taip kankinti ir tąsyti, o ne pas tėvus prie namo po ąžuolu sėdėti. Dabar kur kas ramiau - paklausau, kaip draugės Londone naujagimius gatvėmis stumdo, metro vežioja - mažas ir švarus tas mūsų Vilnius atrodo.

Gera turėti savo verslą, bet dėl jo dabar negaliu skrajoti. Paskambina, nes vienam bare užsikišo kanalizacija, kitame žmogus iš darbo išeina. Negali visai atsijungti, nors norėtųsi – labai. Man taip susidėliojo, kad pirmą barą atidarinėjome, kai laukiausi Jurgio, nešiojant Upę atidarėme antrą. Išmokau sąmoningai save sustabdyti, būdama kartu su vaiku negalvoti apie darbus – ateinu prie Upės, ir užmirštu, kiek jų yra nepadarytų. Su pirmuoju erzindavausi, net kai atveždavo dokumentus pasirašyti. Arba važiuodama užkimšta gatve su vaiku kėdutėje, galvodavau, kodėl turiu jį taip kankinti ir tąsyti, o ne pas tėvus prie namo po ąžuolu sėdėti. Dabar kur kas ramiau – paklausau, kaip draugės Londone naujagimius gatvėmis stumdo, metro vežioja – mažas ir švarus tas mūsų Vilnius atrodo.

Kaip ėmėmės savo verslo? Buvo metas, kai sesei reikėjo veiklos, man - darbo, taip ir sugalvojome.

Kaip ėmėmės savo verslo? Buvo metas, kai sesei reikėjo veiklos, man – darbo, taip ir sugalvojome. (Upės suknelė – Lili Gaufrette)

Pusryčių puodeliai, atsivežti iš Londono. Vienas - su svajojančia Alisa, kitas - su niekur nespėjančiu Zuikiu. Spėkit, kuris jų mano. Net jei pavyksta pasiimti Alisą, vyras visada įkalba pasikeisti, nes nenori darbų nespėti.

Pusryčių puodeliai, atsivežti iš Londono. Vienas – su svajojančia Alisa, kitas – su niekur nespėjančiu Zuikiu. Spėkit, kuris jų mano. Net jei pavyksta pasiimti Alisą, vyras visada įkalba pasikeisti, nes nenori darbų nespėti.

Upės vardą buvome išrinkę, kol jos dar nesilaukėme. Mums jis - labai gražus. Dėl skambėjimo, bangos, davėme ir mano prosenelės vardą, pavadinome ją Upe Salomėja. (Naujagimio vokelį Upei dovanojo Miglės sesuo - iš Jacadi.)

Upės vardą buvome išrinkę, kol jos dar nesilaukėme. Mums jis – labai gražus. Dėl skambėjimo, bangos, davėme ir mano prosenelės vardą, pavadinome ją Upe Salomėja. (Naujagimio vokelį Upei dovanojo Miglės sesuo – iš Jacadi.)

Ko išmokau augindama vaikus - kad jei nepasirūpinsi savimi, neturėsi jėgų rūpintis kitais. Gimus Upei, kartu su su ja dviem savaitėms persikrausčiau į tėvų namą. Jurgis ir vyras atvažiuodavo pas mus vakarais. Norėjosi būti kartu, bet supratau, kad man reikia daugiau jėgų. Per tas porą savaičių Jurgis persikraustė į savo lovą.

Ko išmokau augindama vaikus – kad jei nepasirūpinsi savimi, neturėsi jėgų rūpintis kitais. Gimus Upei, kartu su su ja dviem savaitėms persikrausčiau į tėvų namą. Jurgis ir vyras atvažiuodavo pas mus vakarais. Norėjosi būti kartu, bet supratau, kad man reikia daugiau jėgų. Per tas porą savaičių Jurgis persikraustė į savo lovą.

Jurgį šitame upelyje maudėme pirmą jo vasarą - dar neturėjo pusės metų. Dabar jis turi baimės - gali banginis atplaukti. "Kai ateina naktis, atskrenda musės. Ne, ne musės. Tik pelėda"

Jurgį šitame upelyje maudėme pirmą jo vasarą – dar neturėjo pusės metų. Dabar jis turi baimės – gali banginis atplaukti. “Kai ateina naktis, atskrenda musės. Ne, ne musės. Tik pelėda“, – sako Jurgis.

Laukdamasi mergaitės, norėjau puoštis, rūpintis savimi. Atradau Lisos Eldridge blogą apie makiažą - ji filmuoja save besidažančią, rodo konkrečias priemones - kaip pašviesinti, paskaistinti, užmaskuoti kai kurias odos vietas. Pasinaudojau patarimais ir sau, ir kai šventei ruošėsi mama - padažiau ją, efektas buvo puikus. Laura Mercier - atradimas odos defektų maskavimui. Upei baltą "Diesel"  suknytę dovanojo draugė Adelė.

Laukdamasi mergaitės, norėjau puoštis, rūpintis savimi. Atradau Lisos Eldridge blogą apie makiažą – ji filmuoja save besidažančią, rodo konkrečias priemones – kaip pašviesinti, paskaistinti, užmaskuoti kai kurias odos vietas. Pasinaudojau patarimais ir sau, ir kai šventei ruošėsi mama – padažiau ją, efektas buvo puikus. Laura Mercier – atradimas odos defektų maskavimui. (Upei baltą Diesel suknytę dovanojo draugė Adelė)

Mėgstu vaikus vystyti, kartais naudoju daugkartines sauskelnes. Manau, kad taip sveikiau. Natūralumas gyvenant gamtoje žymiai lengviau pasiekiamas. (Upės medžiaginis vystyklas susegtas Snappy)

Mėgstu vaikus vystyti, kartais naudoju daugkartines sauskelnes. Manau, kad taip sveikiau. Natūralumas gyvenant gamtoje žymiai lengviau pasiekiamas. (Upės medžiaginis vystyklas susegtas Snappy)

"Man močiutė dovanojo medalį valgantį. Jį reikia valgyti"

“Man močiutė dovanojo medalį valgantį. Jį reikia valgyti“

Esu pasidariusi pratimų sąrašą, pratampau raumenis. Nugarą labai skauda, joga padeda. Svarbiausia - ištempti slankstelius, atidaryti pečius, laikyti tiesią nugarą. (Šilko marškiniai - Zadig&Voltaire)

Esu pasidariusi pratimų sąrašą, pratampau raumenis. Nugarą labai skauda, joga padeda. Svarbiausia – ištempti slankstelius, atidaryti pečius, laikyti tiesią nugarą. (Šilko marškiniai – Zadig&Voltaire)

Jurgio gimtadienio dovana, varoma rankų jėga, Kids car by JH, gali įsibėgėti iki 10 km/h. Jurgiui knygos patinka periodais. Jis ilgai keliavo po pasaulį su šuniuku Vincu. Dabar jo mėgiamiausia - apie sėklytę, kuri virto medžiu.

Jurgio gimtadienio dovana, varoma rankų jėga, Kids car by JH, gali įsibėgėti iki 10 km/h. Jurgiui knygos patinka periodais. Jis ilgai keliavo po pasaulį su šuniuku Vincu. Dabar jo mėgiamiausia – apie sėklytę, kuri virto medžiu.

Žalias Miglės kokteilis, tinkamas visiems metų laikams: kartu suplakti špinatus, avižų pieną, apelsinų sultis ir bananą. Gaunasi saldus, tirštas, sotus gėrimas.

Žalias Miglės kokteilis, tinkamas visiems metų laikams: kartu suplakti špinatus, avižų pieną, apelsinų sultis ir bananą. Gaunasi saldus, tirštas, sotus gėrimas.

Iš auklėjimo knygų man labiausiai įstrigo "Išmintinga meilė". Dabar draugė davė "Siblings without Rivalry" - ši labiau orientuota į veiksmus, po abiejų susidėlioja vientisas vaizdas. (Knyga neseniai išleista lietuviškai)

Iš auklėjimo knygų man labiausiai įstrigo “Išmintinga meilė“. Dabar draugė davė “Siblings without Rivalry“ – ši labiau orientuota į veiksmus, po abiejų susidėlioja vientisas vaizdas. (Knyga neseniai išleista lietuviškai)

Apyrankė iš V2 Concept Store - D, vyro vardo raidė lotyniška abėcėle ir Brailio raštu. Vestuvinio žiedo nenešioju dėl alergijos. Ieškau papuošalo, kuris būtų mielas kasdien - kol kas dar neradau.

Apyrankė iš V2 Concept Store – D, vyro vardo raidė lotyniška abėcėle ir Brailio raštu. Vestuvinio žiedo nenešioju dėl alergijos. Ieškau papuošalo, kuris būtų mielas kasdien – kol kas dar neradau.

Žiedus gimus vaikams dovanojo vyras. Jurgio proga išsirinkome kartu - su juodu oniksu, vyrišku akmeniu, simbolizuojančiu stiprybę ir sėkmę. Antras žiedas man buvo netikėtas, šviesų mėnulio akmenį vyras išrinko pats. Pagal simboliką jis labai tinka Upei , nes žymi moteriškumą, meilę, ramybę.

Žiedus gimus vaikams dovanojo vyras. Jurgio proga išsirinkome kartu – su juodu oniksu, vyrišku akmeniu, simbolizuojančiu stiprybę ir sėkmę. Antras žiedas man buvo netikėtas, šviesų mėnulio akmenį vyras išrinko pats. Pagal simboliką jis labai tinka Upei , nes žymi moteriškumą, meilę, ramybę.

Komentarų: 2

  1. Užfiksuotos nuostabios akimirkos…

  2. Labai gražus straipsnis:)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: