Teisingų pusryčių GURU

Man pusrytis – tai ne tas dalykas, kurio gali nebūti. Turiu visokių jaukių įsivaizdavimų apie pusryčius, todėl man svarbu kur, kaip, ką ir su kuo valgysim ryte. O ypač savaitgalio ryte, kai tą malonumą gali tęsti iki ankstyvos popietės…

Bandėme įvesti sekmadienio tėčio blynų tradiciją ir vis dar kartais jos išeina pasilaikyti. Bet skanieji blynai ir visokie lietiniai yra tas dalykas, kepamas ant riebalų, kurių kvapas užvaldo visas namų kerteles ir po tokios kvapų terapijos visada norisi eiti atmirkti į vonią. Na bet aš čia pradėjau rašyti ne apie tai, kad pamirkti vonioje yra seniai pamiršta prabanga. O apie savaitgalio pusryčių puotą salotų bare MANO GURU.

Mūsų stalo favoritai – blyneliai su obuoliais

Šaunioji Miesto Mama Lina spontaniškai sukvietė 3 šeimas šeštadienio rytą praleisti drauge. Susirinkome 10 valandą – baras buvo tuščias, baigėme apie 11.30 – baras buvo pilnutėlis. O sekmadieniais ten dar vyksta ir visokių valgomų gėrybių turgelis, taigi, šurmulio dar daugiau. Bet ir dar smagiau. Gali sūrio ir duonos namo parsinešti arba tiesiog vietoje degustuoti. Visgi, jei planuosite eiti su didesne kompanija ir neturėsite plano B, tuomet geriau rezervuoti stalą iš anksto.
Ant stalo iškart išdygo spalvotų pieštukų dėžutė bei spalvinimo lapų – vaikams. Pasirodo, jog tie spalvinimo lapai atlieka ir kitą funkciją – tai yra meniu vaikams. Kol kas geriausias, kokį teko matyti Lietuvoje. Pvz: troškinti vištienos maltinukai su bulviu koše arba visokios skaniosios košės (ryžių, manų, avižų, grikių, makaronų) su pasirinktais priedais.

Košė buvo tokia skani, kad nespėjom nufotografuoti paradinės išvaizdos

Kol vaikai (4 vnt.)  siautė aplink stalą, padavėja padrikai nešė pusryčių meniu patiekalus. Omletai atkeliavo pirmi. Tada blyneliai, košės. Tada ilgai nieko nebuvo. Ir tik tada atkeliavo sklindžiai. Žodžiu, jeigu norėtume civilizuotai papusryčiauti, tai tektų nejaukių situacijų, kai alkanas draugas ilgesingomis akimis žvelgia į tavo lėkštę, o tavo kiaušinienė šąla iš mandagumo. Bet kadangi ir patys nebuvome pavyzdingi, ramūs klientai, tai tokios smulkmenos liko nesureikšmintos. Maistas buvo labai gardus, toks tikras pusrytiškas.
Kai smalsioji Lina pasiteiravo, kodėl blyneliai yra tokios ryškiai geltonos spalvos,  ir padavėja atsakė, kad jie gaminami iš gerųjų kaimiškų kiaušinių, MANO GURU visai išlydė mūsų širdis. Tiesa, ir žiupsnelis ciberžolės ten suvaidino šiokią tokią rolę.
Pasirinkimo įvairovė – puiki, atmosfera šeimyniška, personalas tolerantiškas.  Savaitgalio pusryčius MANO GURU tikrai kartosime. Ir kuo greičiau. Susitinkame ten šį savaitgalį?

Omletas iš kaimiškų kiaušinių

Salotų baras MANO GURU

Vilniaus g. 22/1, Vilnius
Tel.: (8 5) 2120126, (8 5) 2122399
http://www.manoguru.lt

I–V 7:00–21:00, VI–VII  9:00–20:00
Vaikiška kėdutė: nėra
Vystymo lenta: nėra
Patogus patekimas su ratais: yra keletas laiptelių
Meniu vaikams: yra
Pagrindinis meniu tinka vaikams: taip
Vaikams draugiškas personalas: taip
Atskira erdvė žaidimams: ne
Žaislai: spalvoti pieštukai
Aplinka: paprasta, netriukšminga, draugiška
Kainos: vidutinės (pusryčiai suaugusiam apie 15 lt, vaikui – apie 12 Lt)

Komentarų: 1

  1. Ir dar ten latė puiki. Ir patogu prieš spektaklį dramteatry ar operhauze, sočiai pripusryčiavus eiti kultūrintis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: