Į Pinaviją, pas ponią Viją, gerti kavos, valgyti tešlos

Kava. Gera kava

– Žinot, kava bus ypatingai gera – prieš porą dienų gavom naują rūšį, specialiai su pienu gerti skirtą, – sako man pardavėja su kuodu. – Iš Šviežios kavos.

– Mmm. O padarysit gerai?, – klausiu užprogramuodama atsakymą. Bet jau tiek kartų iš geros kavos atravas Vilniuje yra man padarę, kad nesusilaikau.

– Kad jūs žinotumėt, kaip aš mėgstu virti kavą! Nėr geriau, kaip daryti ir daryti daug geros kavos, – net sustingsta ji prieš savo didįjį malonumą. Ir patikiu iš karto, ir jos vietoj prie išblizginto aparato būti noriu.  Vilniuje rasti brangesnę latę – 6,5 lito – nėra lengva, bet tas raudonas puodas ir apetito skatinimu, ir dydžiu taip pat nelygintinas. Jis visas, iki pat dugno be kiškučių sueina šalia trupančių pyragėlių su avietėmis ir varške su kriaušėmis. Skaičiavau sau kur kas mažiau kąsnių, bet valgytojos buvo įsitraukusios į žaidimus – ne kampas, o visas puskambaris paverstas žaidimų vieta su virtuve, namu, dėlionėmis, lėlėmis, vežimėliais ir kitais didelio įdomumo objektais. Nebūčiau turėjusi suaugusios kompanijos, kokybiškai perversčiau kokį žurnalą vieną kitą iš gausiai prikrauto stovo.

Meniu – tik kepiniai, saldūs ir ne, švieži, dauguma šilti, geri. Šalia kava, arbata, vietoj virtas sultinys.

O reikiamoj vietoj ir vystymo lenta yra.

Pinavija, Vilniaus g. 21, Vilnius
http://www.pinavija.lt
+370 676 44422

Dirba
Darbo dienomis 9.30 – 20.30
Savaitgaliais 10 – 19.30

Komentarų: 3

  1. Linute, ciagi “turtuoliu“ kibinine, nes ir brangesniu kibinu turbut nerasi, bet tikrai skanus!

  2. Na, skamba iš fantastikos srities šita kepyklėlė – ir kava skani, ir pyragėliai įkvepiantys, ir pardavėjos malonios, ir vaikų kambarys yra, ir vystymo lenta!. (Pagal mano palinkėjimą, blogą galite ir baigti:)
    O čia ji nauja, ta kepyklėlė? Ar čia ta, kur kibinai skanūs ir pyragai skanūs, bet kosminėmis kainomis?

  3. O taip, po dešimtuką ponioms detektyvėms – vieta ta pati, su kibinais. Visokio žanro – su špinatais ir varške, su varške ir džiovintais pomidorais, su kalakutiena, su aviena ir kitais žvėrim. Dryžuoti stogai ją išduoda.
    Rita, kažkaip paralelė su Azijos pliažais vedasi – jei ir smėlis baltas, ir privažiavimas patogus, ir namas tinkamas, greičiausiai kainuos. Viskas gyvenime apie kompromisus, haha.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: