Nuo šiol žindysiu estetiškai!

Va tokio grožio raštų gali būti žindymo skraistė

Žindžiau ir žindysiu visur ir bet kur. Jeigu suaugę gali valgyti viešose vietose, tai kodėl vaikus maitinančios mamos turi pasislėpti? Tokia nuostata apsiginklavusi, drąsiai nuoginu krūtinę jau su 1.5 vaiko (vienas jau išmaitintas, kitas vis dar procese). Bet štai draugė Eglė pasiūlė paskolinti savo jau nenaudojamą žindymo skraistę. Esu bandžiusi prisidengti kokiu šaliu ar šiaip po ranka pasitaikiusiu skudurėliu, bet visuomet tai tik dar labiau komplikuodavo procesą – vaikas įsipainioja į tas drapanas, pradeda nervintis, pienas srovena, aš kuičiuosi ir visi liekam susierzinę…  Bet, pasirodo, žindymo skraistė, tai visai kas kita. Ji kažkaip gerai apgalvotos konstrukcijos, turi viršuje tokį plastmasinį lankelį, kuris išgaubia skraistės viršų taip, kad gali matyti ir mažylį prie krūties, ir pareguliuoti, ką reikia, ir vaikas tave mato. Ir dar – tokie nuostabūs tų skraisčių raštai, kad tikrai norisi puoštis. Aš gavau žydrą su rudais burbulais. Pasirodo, jas siuva lietuvė mama.

Man ir toliau ne gėda viešai ir atvirai žindyti, bet su ta skraiste pasijutau taip komfortiškai, kad noriu gerą daiktą rekomenduoti.

Komentarų: 11

 1. Aš ir mielai ją naudoju. Tiesa, įsigijau jau tik trečiam saviškiui. Nors ir žindydavau kur reikia ir kada reikia, bet jau nusibodo visada pusplikiu pilvu ar nugara sėdėti. Be to, jau kai buvo kelių mėnesių etapas, kuomet nežindžiau, ir pamačiau pažįstamą, kuri viešoje vietoje pradėjo žindyti, kažkaip man neskaniai pasirodė tas reikalas ir tada nusprendžiau pirkti specialius rūbus. Tokių, kurie mane tenkintų išvaizda neradau, tai įsigijau skraistę. va tokią http://www.etsy.com/listing/70111257/oversize-nursing-cover-up-extra-large?ref=sr_gallery_5&ga_search_query=breastfeeding+cover&ga_view_type=gallery&ga_ship_to=US&ga_ref=auto5&ga_search_type=handmade&ga_facet=handmadebreastfeeding+cover
  (gal kam pravers…)

 2. labai rekomenduočiau lietuviškas Koala maitinimo skraistes http://www.koalamama.lt/Koala/main.html

 3. kaip malonu skaityti, kad atradot ir kad patinka 😉
  Koala mama – Dominyka

 4. Renata, gal dar kokį gerą, Lietuvoje mažiau matytą daiktą naudoji? Vis atrodo, kad iki mūsų ne visos gėrybės iš karto atkeliauja.

 5. Vargiai, Lina 🙂 Be to, nelabai galiu lyginti su tuo, kas yra Lietuvoje, nes ne daug žinau apie Lietuvos rinką. Vat pavyzdžiui, platforma, kuri jungiasi prie vežimo didesniam vaikui atsistoti ir važiuoti kartu. Čia jis labai populiarus, o kaip štai Lietuvoje – neturiu jokio įsivaizdavimo.

  Bet va, ko tikrai nėra Lietuvoje gausiai (jei, apskritai, yra) tai tokios gudrios autokėdės trims arba keturiems vaikams. Jos mus išgelbėjo nuo poreikio keisti mašiną. Multimac vadinasi. Tiesa, brangios, bet mūsų atveju tai buvo gerokai pigiau negu keisti mašiną. Ir saugios labai. Vežiojame jomis vaikus ir džiaugiamės.

 6. Labai gražu – seniai tokia skraiste mano “siuvimo“ planuose… gal kada nors. Kol kas estetiskai žindome su šaliku:)

 7. Labai puiki skraistė-prijuostė, aš irgi ją naudojau, kai Paulą maitinau. Džiugu, kad jau yra lietuviškų, aš bebe au lait turiu.

 8. Lina, apie Lietuvoje mažiau matytus daiktus: nesu mačius tokios kėdutės, bet gal jau atsirado? Ji amn buvo visiškas life ir space saver: http://www.amazon.co.uk/PHIL-AND-TEDS-HIGHCHAIR-BOOSTER/dp/B007A4B364/ref=sr_1_1?s=baby&ie=UTF8&qid=1354010620&sr=1-1
  Jeigu namie mažiau vietos, tai net nereikia griozdiškos kėdės, užtenka šitos prie stalo tvirtinamos, kurią paskui dailiai sulankstyti į spintelę galima. Nešiojausi ir vežiojausi ją visur – nereikia nerimauti, ar restoranas turės kėdę vaikui, o kelionėse tai išvis pasaka. Vienu žodžiu nuostabus produktas, vienas geresnių. Ir stalo tikrai negadina, ir saugu, ir labai labai patogu.

 9. […] gal čia ir metas man baigti žindymo temas – tas etapas jau praeityje. Šįkart mūsų pieno ryšys truko 11 gražių mėnesių ir labai […]

 10. Žindymo skraistė? Hmm įdomu, įdomu… Išbandysiu šią skraistę, gal pagaliau mano žindymas taps komfortiškesnis viešose vietose.

 11. Tikrai puikus daiktas, ačiū už nuorodolėlę. 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: