Sekmadienis po stogu, važiuojam maudytis

Vėl sekmadienis, valio. Vėl galvojam, kur rasti įdomybių. Kadangi jau trečią savaitgalį iš eilės mergelės pasilieka nakvynei pas senelius, mums reikia nuraminti savo sąžinę. Todėl po vėlyvų ir ilgų pusryčių su pasvaigimais apie kviestinius vakarėlius pamaskvės vilose, Majamio apylinkių įdomybes, gyvenimo Vilniuje privalumus nutariam, kad važiuosim į baseiną. Kadangi kelionė į jį turės kompensuoti pietų miegą, prisimenam Viloną. Pasiskambinam, lankytojus iš šalies jie priima – už 69 litus suaugusiam. Vaikai iki 5 nemokamai, iki 16 – 35. Pasiūlymas pavyzdinei šeimai 2+2 – 140. Žodžiu, mums viliojančio varianto nesudėliojo, pasitaškėm.

Aišku, su pietų miegu pavyksta ne kažką. Bet entuziazmas dėl numatomų maudynių yra, tai nurašom. Mergina prie spa (nes ten yra daug kambarių su lentelėm ant durų apie grožį ir terapiją) iš karto paklausia, ar čia mes skambinom – suprantu, kad žmonių nebus daug. Be mūsų, dar kelios vyresnės poros kitakalbių ir viena šeima su vaiku. Dar yra vaizdas pro langą – desktopiškai nupjauta pieva, tvenkinys, miškas. Bet visi dailūs šezlongai nusukti nuo jo. Nedaug muzikos. Vidutiniškai šilumos. Išskyrus pirtis – garinėje 55, kurie man tvilko veidą, o vaikai apskritai atsisako užeiti. Saunos aparatas skaičių nerodo ir ten pabūti įmanoma kiek ilgiau. Visai mažai jaukumo.  Gal dėl tų laiptų į visus galus, neveikiančių pirčių prie persirengimo kambarių, nenaudojamo baro su pintais foteliais balkone ar daug tuščios erdvės?

Yra didelis baseinas suaugusiems, 0,6 metro gylio vaikiškas su patogiais įlipti ir prisėsti laipteliais, ir šiltesniu vandeniu, nors parašytų temperatūrų niekur nemačiau. Yra ir džiakuzi, bet registratūros merginai pasirašėm, kad vaikai ten nelips – čia, įtariu, dėl didesnio chloro kiekio.  Yra keletas pripučiamų liemenių, sparnelių ir lenta įskilusia rankena. Erdvios vėsios rūbinės atskiros moterims ir vyrams, reiškia, daiktus ir vaikus dalinamės po lygiai ant laiptų. Spintelėse tenka talpinti ir striukes, nes kitos vietos joms nebuvo. Vietos daug – gal po 55 spinteles. Ir du fenus plaukams. Tuos, kurie pučia kaip dvimetis gimtadienio žvakutes. Jei vaikas nepabėgtų, dar dabar pūsčiau tą galvą, pūsčiau. Visi dušai tvirtai pritvirtinti aukštai, tai kedenant auksines garbanas reikia daug derybų. Bet ilgų plaukų klausimas buvo aiškus iš anksto, todėl skaičiavom laiko pasibuvimui ir po baseinų. Patikrinom vaikų kambarį – didelis, apytamsis, neišvengiamo alkio nemalšinantis. Nebuvo sunku jį iškeisti į restoraną, kuris didelių pliusų irgi neužtarnavo – viena iš dviejų vaikiškų kėdžių iširusi, skaniausias maistas – užkandžiui atnešta keturių rūšių duona  su užtepais. Gerai, mano kruopų rizotas su daržovėmis buvo nebjaurus, ypač taie keli paskrudinti burokėlių lapai. Bet jei meniu parašyta, kad kruopos perlinės, o man atneša bulgurą, mėgčiau būti įspėta. Po melodramatinių šeimyninių diskusijų sutuoktinis pasiima klabsendvičą, daugiaaukštį buterbrodą – valgomas, bet aš nesuprantu. Mergelės gauna vištienos kotletą, paverstą zuikiu, tą lėkštės meną iš specialaus vaikiško spalvoto laminuoto meniu. Nuotykių nuotaika, matyt, valdė. Man ir toliau atrodo, kad vaikai mieste gali valgyti žmonių maistą, o ne kartono sausumo snukutį snargliuko glitumo ausytes.

Mergelės davėsi ir džiaugėsi, mes reziumavom – išbandyti galima, kartoti nebūtina.

Le Meridien Vilnius

Sveikatingumo centras “Oasis“

Greitkelis A2, 19-as km · Vilnius · Tel:

+370 5 2739700

Komentarų: 6

  1. Lina, kai laukiausi Adelės, ėjau į Forumą. Kainų tikrai nepasakysiu, seniai tai buvo, bet baseinas patikdavo – nes šalia didžiojo, yra mažiukas vaikams, visų saunų ir pirčių dėl savaime suprantamų priežasčių – nelankiau, eidavom valgyti į apačioj buvusį (esantį?) Sporto barą ar kaip ten jis – kolektyviai imdavom jautienos salotas su špinatais ir morkų sultis – tikrai buvo skanu. Prieš tuos, kiek ten – penkerius metus prisiminimai geri – gal verta patikrinti? Privalumas – atstumas.

  2. Ponios, congratuliations! Dabar galėsime nebesusitikinėti, aš paskaitysiu ką veikiat 😉

  3. Manau, kad Forume kainos analogiškos, o servisas ir komfortas didesnis. Užsukit ten:)

  4. Mes irgi vaikščiodavom į Forum Palace, visiems patiko – kol vienas su vaiku mažam baseinėly būdavo, kitas dideliam baseine plaukiojo, po to apsikeisdavome. Iki šiol Kasparas mini ta baseiną su fontanu. Bet nuo šio rudens pradėjome vaikščioti į LVJC treniruotes su trenere, daug įrangos plaukimui, nedidelė sauna po baseino, tai šis variantas dar labiau pasiteisino. Tik treniruočių pasisekimas didelis, sunku gauti abonementą. Ir dušo-persirengimo zona neturi Forumo komforto… Treniruotėse lankosi ir metinukai. Kai Kasparo paklausiau, kuris baseinas labiau patinka, sakė LVJC. Treniruotė kainuoja 45 Lt.

  5. Jo, Forumas kol kas skamba geriau. Reiks kartoti ten.

  6. O mano išbandymai ir pastebėjimai būtų tokie – villa alicante – brrrrr, šaltas vanduo. Ypač vaikam. Pušyno kelias – labai liuks, bet ne mamoms o mažiams. Iki kokių 5. po to LVJC – šilta, gerai, šiaip faina, ir trenerės tiko, ir plaukt išmokina. Nepatinka politika, kai lankai/nelankai turi mokėt.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: